HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

NEJMENŠÍ LOKÁTOR NA SVĚTĚ s GSM přenosem vč odposlechu okolí - VOLÁ ZPĚT

Elektronika » Auto elektronika
Elektronika » GPS sledovací technika
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GPS sledovací a špionážní technika
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice

Cena s DPH:2222.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

 NEJMENŠÍ LOKÁTOR NA SVĚTĚ S GSM PŘENOSEM POLOHY NA VÁŠ MOBIL

Produkt používá nejnovější inteligentní polohovací systém pomocí signálu až ze šesti satelitů zároveň. Tím je přesnější a také rychlejší než tradiční polohovací systémy využívající ke zjištění polohy pouze tří satelitů. Polohu je možné sledovat na mapě Google nebo na Smapách os Seznamu, které pokrývají celou planetu. Tento nejmenší lokátor světa se také dokáže aktivovat hlasem v okolí a zavolat na libovolné tel. číslo - buď předat svoji pozici nebo můžete odposlouchávat co se okolo lokátoru děje přes telefon. Lokátor má dlouhou pohotovostní dobou, malou velikostí, stabilní výkone a pohodlnou instalaci. Používá se hlavně pro monitorování, ochranu a sledování domů, dětí, starých lidí, domácích zvířat, automobilů a skladů.

Vlastnosti:

1. Pomocí SIM kartu přenáší polohu sledovananého objektu

2. Přenáší audio prostřednictvím GSM sítě mobilního telefonu

3. Nepotřebujete nic, jen svůj mobilní telefon, nebo pevnou linku z které na GPS / GSM lokátor voláte

4. Snadné skryté umístění díky miniaturní velikosti

5. SOS nouzové volání

6. GSM / GPRS sledování v reálném čase

7. Pracovní frekvence: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900MHz

8. Zvuková aktivace vytáčení, zvuk v okolí GPS / GSM lokátoru nad 65dB

9. Výdrž baterie: 12 dní


Specifikace:

Typ GSM: Sledovač GSM.
Kvalita: Vysoká.
Klíčová slova: LBS Tracker.
Certifikace: CE CCC Rohs.

Technické parametry:

Frekvenční rozsahy GSM: 850/900/1800/1900
Pracovní napětí: 3,4-4,2V DC
Pohotovostní proud: 2,5 mA
GSM polohovací čas: 35s
Pracovní okolní teplota: -20 C do +70 C
Pracovní okolní vlhkost: 20% ~ 80% RH
Rozměry: 42 * 25 * 16 mm

Jednoduché použití:

1. Vložte běžnou SIM kartu s platným tel číslem do lokalizátoru. Lokalizátor umístete nebo ukryjte na jakýkoli předmět (osoba, auto, zvíře, náklaďák, loď, letadlo, motocykl; nebo jakékoli tajné místo…)

2. Pro zjisteni pozice lokátoru prozvoňte lokátor a obdržíte souřadnice lokátoru (sledovaného předmětu) pomocí buď GPS/GSM/SMS/GPRS signálu, není zapotřebí zádný předplacený servis. (Při vytočení lokátoru bude hovor automaticky zavěšen -volajícího nic nestojí) následně lokátor odpoví zpět přímo na váš mobil/PDA/počítač s SMS (plati se pouze tato zpětná SMS podle běžné sazby vašeho operátora) informacemi o souřadnicích, rychlosti, pohybu sledovaného předmětu a dalších informacích.

3. Vložte tuto informaci do např. Google Earth, Seznamu.cz nebo jiného běžně zdarma dostupného programu na internetu, nebo přímo zobrazte ve svém GPS mobilu či PDA a vidíte okamžitou pozici např. svého auta. Taktéž sledujte rychlost pohybu sledovaného předmětu, místo pohybu, množství tajných varování, odposlouchávejte okolní zvuky, konverzaci kolem lokátoru – má vestavěný mikrofon, stav baterie a mnohé další. Pozice je vám zobrazena, i když není přítomen žádný GPS signál, bude přesně vypočítán pomocí GSM signálu. Skryjte lokalizátor kdekoli!

S menším nastavením, můžete také lokátor vysílat průběžné informace o pozici a dalších pomocí GPRS přímo do vašeho PC s dodávaným softwarem pro sledování v reálném čase.

Sledujte přesně, sledujte tajně. Tento lokátor vám umožní precizní sledování pozice vaší motorky nebo vozu, osob, domácích mazlíčků, nebo čehokoli k čemu je přiložen a vysílat pozici ve vámi nastavených intervalech. Kupte ješte dnes, aby jste ochranili své blízké, nebo jiný majetek či vozidla před krádeží či ztracením.


Obsah balení:

1 * zařízení pro sledování systému GSM
1 * kabel USB

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

 

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz