HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

GPS Hodinky s mobilem - model KB600GSM

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GPS sledovací a špionážní technika
Elektronika » GPS sledovací technika
Elektronika » Hodinky s mobilem GSM

Cena s DPH:3480.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Tyto hodinky zobrazí Vaši aktuální polohu: souřadnice zeměpisné šířky a délky. Informace o poloze lze odeslat jako SMS zprávu. Zadáním souřadnic do Google map si pak můžete zobrazit aktuální polohu na mapě. Hodinky dále disponují SOS tlačítkem, které po stisku odešle zprávu se souřadnicemi na předem definované číslo.

Hodinky dále umožňují volaní až na tři přednastavená telefonní čísla. Voláni je možné pouhým stiskem tlačítka. Můžete také snadno naprogramovat přístroj pro příjem hovoru - Auto Connect - volající může poslouchat konverzaci (tato funkce je velmi účinná pro soukromé vyšetřování, nebo prostě jen pro zábavu). Tyto GPS hodinky jsou ideální pro činnost jako je pěší turistika, horolezectví, táboření, vodáctví, horolezectví, jízdu cross country a mnoho dalších sportů.

Specifikace:
Jméno zboží: GPS hodinky
Kód zboží: KB600GSM
Kategorie: GPS zařízení
Dodací doba: okamžitě
Velikost: 60x45x18 mm
Pohotovostní doba: 80-100 hodin
Doba hovoru: cca 2-3 hodiny
Barva: černá

Popis:
- Ideální pro lokalizování aktuální polohy Vašich dětí, domácích mazlíčků nebo svého auta
- Mějte vždy informace o poloze Vašich nejbližších
- SOS tlačítko pro případ nebezpečí (únosu)
- V hodinkách je slot na SIM kartu. Dá se z nich telefonovat jako z mobilního telefonu. Plně kompatibilní s GSM 900/1800MHz. Odblokované pro všechny operátory v ČR
- Jak osobu lokalizovat ? Stačí z Vašeho telefonu na sim kartu zavolat a zpětně Vám dorazí SMS se souřadnicemi s aktuální polohou hodinek. Tuto souřadnici zadáte například do map na internetu a ihned se Vám zobrazí přesná poloha.
- do hodinek je možné přednastavit až 3 mobilní čísla pro vysílání SOS signálu. Po stisknutí SOS tlačítka se hodinky spojí s uloženým číslem a vy slyšíte komunikaci v bezprostřední blízkosti osoby, která hodinky nosí.

Parametry:
- 1,5 "LCD displej
- Zabudovaý-n GPS modul
- Podpora GSM frekvence: 850/900/1800/1900 MHz
- Slot na 1x SIM kartu
- GPS Citlivost:-163dBm
- Určování polohy pomocí GPS přesnost: 5 ~ 20 m
Ukazuje umístění, monitorování, kontinuální nebo nepřetržité sledování, zrychlené volby, polohování přes telefonní hovor nebo SMS zprávu nebo kontrolu pozice na internetu.

Balení obsahuje:
- 1x GPS hodinky
- 1x USB kabel
- 1x CD se softwarem
- 1x 100 ~ 240V AC adaptér (EU)
- 2x 3.7V/500mAh lithiové baterie

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz