HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

Otázky a odpovědi Faithfulness Test

Faithfulness Test

Otázky a odpovědi

Jestliže naleznu sperma ve spodním prádle své ženy, jak mohu vědět, že sperma není moje?

Faithfulness Test je určen k tomu jak rychle a snadno identifikovat podezřelou skvrnu. Tento vysoce specializovaný produkt není navržený aby poskytl nezvratný důkaz že sperma není muže, který test na spodním prádle vykonává. Proto je důležité, aby mezi mužem který prádlo testuje a ženou která má být testována, nebyl žádný pohlavní styk minimálně 3 dny.

Jak je Faithfulness Test přesný?

Protože Faithfulness Test je produkt, který byl navržený výlučně k účelu identifikování podezřelých skvrn v ženském nebo mužském spodním prádle nebo jinde, všechny možnosti falešných výsledků testu jsou vyloučeny. Identifikační systém Faithfulness Test na určení přítomnosti spermatu je nejpřesnější domácí zkušební souprava na světě, která je k dispozici.
Nelze vůbec pochybovat o efektivitě Faithfulness Testu. Tato jedinečná zkušební souprava je lety prověřeným výrobkem ze strany spotřebitelů, vyšetřovatelů, a laboratoří po celém světě.
Garantujeme, že Faithfulness Test identifikační systém je nejspolehlivějším produktem, který je v současné době možné na světovém trhu volně zakoupit.

Jak stará může skvrna být?

Ve většině případů, lidé test provádějí co nejdříve po možném podezření z nevěry. Nicméně, doba po kterou se zaschlé sperma dá zjistit je až 24 měsíců (viz Clinton-Lewinská).
Živé sperma (spermie) obsažené uvnitř kapalného spermatu zemře brzy potom, co bylo zachyceno na spodním prádle. Avšak sušené spermatické skvrny mohou sloužit až po dobu několik let jako důkaz na nevypraném prádle. Naše produkty jsou testované na zaschlých spermatických skvrnách, které jsou až 24 měsíců staré.

Je Faithfulness Test zdraví bezpečný?

Samozřejmě Faithfulness Test je tak bezpečný a snadno použitelný, že k jeho použití není zapotřebí žádných ochranných pomůcek (např.gumové rukavice, rouška na ústa, gumová zástěra a nebo nějaký jiný typ ochranného vybavení).

Bude tento test špinit podezřelý kus oděvu?

Faithfulness Test sperma identifikační zkušební souprava je navržená výslovně pro pohodlné použití každodenním spotřebitelem a nezanechává žádné stopy po provedené zkoušce na podezřelém materiálu. Faithfulness Test sperma identifikační produkt můžete použít bez strachu poškození či zanechání skvrn na jakémkoliv bílém nebo barevném materiálu. Přítomnost spermatu se dá zjistit nejen na spodním prádle, ale také na nábytku, čalounění, matracích, povlečení, autosedačce atd.

Kolik testů mohu dělat?

Originální Faithfulness Test identifikační zkušební souprava je navržená k tomu, aby testovaly minimálně 20 stop nebo skvrn pro přítomnost spermatu, ale může ve skutečnosti testovat mnohem více položek (v případě když testovací proužek rozdělíte na více kusů).

Co když muž měl vasektomii?

Ano, Faithfulness Test zjistí sperma dokonce když vasektomie byla vykonaná. Sperma a spermie jsou dvě úplně jiné věci.Sperma je kapalina ve které spermie cestuje. Vasektomie znemožní vytvoření živých spermií, ale ejakulace a produkce sperma zůstává normální.

Co když je při nevěře použit kondom?

Předpokládá se, že Faithfulness Test bude úspěšný jen v případě, že naleznete skvrnu potřebnou pro identifikaci. U mužů mohou samozřejmě stopy zůstat na spodním prádle i po sundání kondomu.

Jak objednat Faithfulness Test, aby nikdo nepoznal, že se jedná právě o tento výrobek?

Testovací krabička je papírová, malých rozměrů. Je zabalená do diskrétní obálky bez uvedení názvu produktu a je opatřena odesílací adresou, ze které nelze usoudit o jaký výrobek se jedná.

.

Objednat sadu Faithfulness Test můžete ZDE

Objednat sadu Faithfulness Test s UV lampou můžete ZDE

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz