HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

Odposlech - špionážní flashdisk TopSpy USB 300 s pamětí 8GB

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice

Cena s DPH:949.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 99 ks
ks

 Moderní odposlech v nenápadném flash disku

Špičkový špionážní flashdisk TopSpy USB 300 byl vyvinut a vyroben v Jižní Koreji tak, aby uspokojil všechny požadavky dnešního uživatele. Tento špionážní flash disk se kvalitou zvuku, pohodlným ovládáním a maximální spolehlivostí dokáže vyrovnat i mnohonásobně dražším odposlechům. Noste odposlech ve flash disku stále u sebe a diskrétně si nahrajte všechny potřebné situace. Nechte mikro diktafon na stole či v přihrádce ve vozidle a získejte informace z Vaší nepřítomnosti.

Maximálně diskrétní špionážní flash disk

Odposlech TopSpy USB 300 je k nerozeznání od běžného flash disku. Velikost i váha zcela odpovídají běžným flash diskům. Nenápadné provedení ještě více umocňuje elegantní stříbrnočerná barva, která je u odposlechových zařízení zcela výjimečná. Při manipulaci s odposlechem USB 300 nevzbudíte žádné podezření, ani když ho budete nabíjet.

Zvuk ve vysoké kvalitě z kapsy i z kabelky

Vestavěný miniaturní mikrofon je natolik citlivý, že zřetelně zaznamená i šepot z vedlejší místnosti nebo rozhovor z kapsy nebo příruční tašky. Na jedno nabití nahrajete nepřetržitě 15 hodin záznamu. Mikro diktafon USB 300 ukládá záznamy do formátu MP3 ve vysoké kvalitě 22 050 Hz. Odposlech TopSpy USB 300 je vybaven pamětí 8GB a možností volby kvality záznamu 64k / 128k / 384k bps. Tak je možné zaznamenat až 280 hodin záznamu.

Odposlech ve flash disku pro každou situaci

Pro záznam schůzky bohatě postačuje kontinuální záznam 15 hodin. S odposlechem USB 300 však můžete mít pod kontrolou i místnost nebo vozidlo. Špionážní flashdisk dokáže čekat na zvuk při hlasové aktivaci až 25 dní. Jako jedno z mála podobných zařízení štěnice pracuje i při trvalém napájení z USB. Do vnitřní paměti 8 GB nahrajete až 280 hodin záznamu. Kombinace hlasové aktivace a trvalého napájení Vám umožní získávat informace z prostoru po dlouhé týdny.

Štěnice s maximálně diskrétním a snadným ovládáním

Nahrávání se zapíná přepínačem. Nemůže se tedy stát, že byste omylem odposlech zastavili např. při manipulaci s předměty v kapse. Kontrolní dioda signalizuje zapnutí záznamu a po zbytek nahrávání se již nerozsvítí, ani při hlasové aktivaci.

Kvalitní odposlech ve špionážním flash disku

Potřebujete-li skrytě nahrát důležitý rozhovor nebo dlouhodobě monitorovat byt, kancelář či vozidlo, nespoléhejte na levné čínské napodobeniny, které mohou v klíčovém okamžiku selhat. Pokud hledáte skutečně spolehlivé řešení, vsaďte na vysoce kvalitní odposlech – špionážní flash disk TopSpy USB 300.

Název
Odposlech - špionážní flashdisk TopSpy USB 300

Použití

Nenápadný odposlech kanceláře a bytu
Skrytý odposlech schůzek a jednání
Diskrétní odposlech automobilu

Vlastnosti

čistý zvuk bez šumů
chytré zapínání a vypínání
diskrétní provoz
citlivá hlasová aktivace
rychlé USB nabíjení
možnost odposlechu při napájení
automatická komprese do MP3
funkce běžného flash disku

Doba provozu

kontinuální záznam 15 hodin
hlasová aktivace až 25 dní
nabíjení 1,5 hodiny

Další specifikace

mikrofon: velmi citlivý, dosah 8 metrů
paměť: 8 GB pro 280 hodin záznamu
záznam: MP3, 22 050 Hz
rozhraní: USB 2.0
akumulátor: Li-pol 180mAh
rozměry: 68 x 10,5 x 20 mm
hmotnost: 13 g

Obsah balení

Odposlech - špionážní flashdisk TopSpy USB 300
Manuál

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ. 

 

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz