HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

Navigace GPS 4.3" display, 2GB interní paměť, mapy celé Evropy, se vstupem pro kameru!

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Auto-moto kamery, černé skříňky a couvací kamery
Elektronika » Auto elektronika » Auto-moto kamery, couvací kamery
Elektronika » Auto elektronika » GPS navigace

Cena s DPH:2885.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

 Navigace nabízí mapy 43 států až do úrovně ulic v navigačním SW iGO AMIGO. Možnost 2D a 3D zobrazení a výběru ze 43 jazyků. 3D grafické zobrazení budov, měst, terénu. Více než 1,8 milionu bodů zájmu /POI/. Dále obsahuje vstup pro auto-moto kameru.

Systém iGo Amigo je vytvořen tak, aby i běžný netechnicky založený uživatel zvládl kompletní ovládání přístroje. Prostředí má jasné barvy, animované přechody mezi stránkami nabídek. Jsou vidět návěsti před křižovatkou, 3D modely budov i rádce pro jízdu v pruzích Všechna tlačítka jsou dostatečně velká, s jednoznačnými funkcemi. iGo Amigo obsahuje osmdesát procent funkcí velkého iGo 8 a současně je pětkrát jednodušší na ovládání. Součástí systému je také výukový program.

Mapy:

■Česká Republika, Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Lucembursko, Lichtnštejnsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie
 

■Integrovaný průvodce funkcemi – iGO Amigo v sobě obsahuje stručný tutorial (výukový program), který začátečníkům popisuje všechny důležité funkce.
Jednodušší a intuitivnější už to snad ani nemůže být.

■Chytrá klávesnice – urychluje způsob zadávání názvu města nebo ulice, tím že nabízí nejvíce pravděpodobné výsledky na základě dříve použitých cílů či adres.
■Možnosti vyhledávání bodů zájmu: kolem adres, kolem gps pozice, kolem kurzoru, kolem destinace, kolem plánované trasy
■Nová oddělená databáze bodů zájmu (POI): Oddělená databáze stálých a přepisovatelných bodů zájmu. Neomezený počet bodů zájmu. Možnost přidání vlastních bodů zájmu do sekce uživatelských POI, nebo do kategorie stálých bodů
■Nové iGO Amigo obsahuje také několik her, které oceníte ve volných chvílích (například v dopravní zácpě).
■V programu iGO Amigo můžete klasickou šipku (která zobrazuje Vaši polohu) změnit jiným obrázkem, nebo 3D symbolem. Můžete si tedy například měnit ikonku různých druhů automobilů, šipek či postaviček.
■Funkce „POMOC“ – pomáhá řidičům v mimořádných situacích. Podle aktuální GPS pozice vám iGO Amigo pomůže vyhledat například nejbližší nemocnici, autoservis, policejní stanici, apod. Zároveň vám zobrazí i souřadnice místa kde se právě nacházíte, abyste mohli policii nebo záchranné službě telefonicky upřesnit místo kde došlo případné autonehodě, nebo jinému dopravnímu problému.
■Chytrá historie – která se sama učí z vašich zvyků a podle vašeho chování se snaží předpovídat požadované cíle. Bere přitom v potaz například aktuální polohu, předchozí cíle, oblíbené cíle, apod.

■Přehled trasy – iGO Amigo Vám přehledně zobrazí všechny varianty cesty k vámi zvolenému cíli (rychlá, krátká, ekonomická a snadná). U každé varianty je vyznačena délka trasy a také a časová náročnost. Je pouze na Vás, kterou variantu si sami zvolíte…

■Další sofistikovaný způsob výpočtu trasy – iGO Amigo umí spočítat rychlou, krátkou nebo ekonomickou trasu. Ale navíc dokáže také navrhnout trasu „snadnou“ – tzn. trasu, která by měla obsahovat méně manévrů a úkonů.
Technická specifikace:
■Operační systém: Windows CE 6.0
■Velikost: 120×80×12 mm
■Váha: 185 g
■RAM/ROM: 64/64 MB
■GPS procesor: Centrality Atlas 3
■CPU: 533MHz ARM9 processzor
■Baterie: 1700mAh
■Display: 4,3” 480×272 pixel, 65.000 barev
■Video: ASF, AVI, MP4, 3GP, WMV
■Audio: MP3, WMA, WAW
■Obrázky: JPEG, BMP, PNG
 

Obsah balení:
■GPS navigace
■2GB SD karta s nahranými mapami
■Mini USB data kablík
■12/24V auto nabíječka + 220V nabíječka
■držák do auta
■Quick Start návod
■Uživatelský manuál

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.
 

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz