HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

MOVETRACK MK40 Pet Kid Dron verze, lokátor s GSM přenosem dat, včetně odposlechu okolí trakeru, váha pouze 18g

Elektronika » Auto elektronika
Elektronika » GPS sledovací technika
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GPS sledovací a špionážní technika
Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » GSM odposlechová zařízení - štěnice

Cena s DPH:1490.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

 MOVETRACK MK40 Pet Kid Dron verze

Zařízení umožňuje sledování a lokalizaci vašich domácích mazlíčků, zavazadla na letišti, dětí nebo dronu s určením přesné polohy pomocí GPS. Lze ho rovněž použít i ke sledování vašeho auta nebo motorky. Lokátor má elegantní černou barvu a jeho pohotovostní doba dosahuje čtyř dnů.

Klíčové vlastnosti GPS trackeru MOVETRACK MK40 Pet Kid Dron verze

Pro sledování vašich zvířecích mazlíčků, zavazadel a kufrů, dětí nebo dronu
Pohotovostní doba až 4 dny
Sledování probíhá přes Google Mpas (iOS či Android)
Kompaktní rozměry
Zobrazení polohy i záznam trasy

Díky opravdu kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti nebudete přítomnosti lokátoru zbytečně obtěžováni. Vyroben byl právě tak, abyste o něm téměř nevěděli. Svou polohu však prozradí pokaždé s naprostou přesností. Navíc máte možnost dostat informaci vždy, když zvíře, zavazadlo, dítě či dron opustí vámi zvolenou lokalitu. Vašeho mazlíčka, zavazadlo, dítě nebo dron budete mít vždy pod dohledem a nikdy se neztratí. Pořiďte si MOVETRACK, který dá pozor na vše, čeho si vážíte. Zajisté potěší také skutečnost, že výrobek odolá nárazům.

Aktivní po dlouhou dobu

Lokátor je vybaven kvalitní vestavěnou 460mAh Li-Ion baterií, která dodává potřebnou energii po dobu až 4 dnů. Nabíjení pak probíhá za pomocí Micro USB konektoru.

Doplňující informace:

Hmotnost:
18,6 g

Rozměry:
32 × 28 × 15 mm

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz