HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

Hodinky s dálkovým ovládáním TV2020

Elektronika » Hodinky s dálkovým ovládáním - NOVINKA

Cena s DPH:999.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

LED hodinky TVG Remote Control TV2020

Multifunkční LED hodinky se zabudovanou funkcí dálkového ovládání TV/DVD

Hodinky TVG TV2020 jsou multifunkční hodinky v pravém slova smyslu. Hodinky jsou vybaveny nejen běžnými multifunkcemi, ale také s jejich pomocí můžete ovládat všechny druhy televizí, dvd a vide přehrávačů a další různé multimediální zařízení.

Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní nerez oceli, vybaveny šesti multifunkčními tlačítky. Pásek je vyroben z oceli. Celkové provedení hodinek je moderně masivní a futuristické.

Na vrchní straně hodinek je umístěn vysílač, díky kterému můžete hodinkami ovládat TV a jakákoliv další multimediální zařízení.

Jednotlivé funkce:

Čas
Datum
Den v týdnu
LED podsvícení
Stopky
Dálkové ovládání TV, SAT, DVD, VCR a další
Buzení
12/24 hodinový režim
Nařízení času, data a dne v týdnu.

Na hlavní obrazovce hodinek stisknete tlačítko C, neboli SET a tím aktivujete režim nařízení hodin a data. Jednotlivé hodnoty od hodin přes minuty po datum přepínáte rovněž tlačítkem SET a hodnoty přidělujete tlačítky D a F, u kterých se po aktivaci režimu řízená zobrazí šipky nahoru a dolu. Takto nastavíte čas a datum, den v týdnu se nastaví dle data sám. Režim ukončíte přejetím všech hodnot času a data tlačítkem SET.

Na úvodní obrazovce hodinek také jednotlačítkovou volbou používáte světlo pod tlačítkem A, Přepínáte hodinový režim 12/24 hodin tlačítkem D a přepínáte hodinky do režimu dálkového ovládání pomocí tlačítka E, po stisku tlačítka E si můžete vybrat z ovládání TV, nebo DVD, režim ukončíte 3x tlačítko E, tak aby na displeji nezůstala značka TV, nebo DVD a tlačítka se opět vrátí ke svým základním funkcím.

Nastavení vaší TV, nebo SAT

Stiskněte 3x tlačítko B, neboli MODE a dostanete se do nastavení dálkového ovládání. ZDE si pomocí tlačítka E, neboli TV/DVD vyberte, zdali chcete nastavit TV, satelit, nebo DVD, či jiné multimediální zařízení. Režim nastavení spustíte dlouhým stiskem tlačítka C, neboli SET, dokud se na obrazovce hodinek neobjeví nápis AUTO. V tuto chvíli nastavte hodinky tak, aby vysílačem byly směrem k TV, nebo jinému zařízení. Hodinky právě mění frekvence a opakovaně zasílají příkaz vypnout, proto sledujte jednotlivá čísla na hodinkách, jakmile se vaše TV vypne, znamená to, že číslo, které zobrazovali hodinky ve chvíli vypnutí je to správné nastavení pro vaši TV. Vyberte tedy to příslušné číslo a režim nastavení ukončete pomocí tlačítka MODE. Vaše DVD nastavíte obdobným způsobem. Do režimu ovládání pak přepínáte hodinky jen pomocí tlačítka E z úvodní hlavní obrazovky hodinek.

Alarm nastavíte pomocí 1x stisknutí B a poté tlačítka C, neboli set. Zapnutí a vypnutí se ovládá tlačítkem F, u kterého je zvoneček.

Stopky zobrazíte pomocí 2x B a ovládáte je tlačítky A a C (A: start, stop, C: resetovat čas)

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz