HiTECH nabídka:

Dotaz na zboží:

Potřebujete poradit?

Certifikace:

 

Kontakty na HiTECH:

HiTECH Electronics s.r.o.
Kaprova 42
Praha 1 110 00

IČ: O4O 88 654
DIČ: CZ O4O 88 654

Email: info@HiTechElectronics.cz

 

Probíhající akce:

4GB Mini DV DVR špionážní kamera 1280x960 s fotoaparátem - propiska, SPY CAM - NOVÉ VYŠŠÍ ROZLIŠENÍ VIDEA

Špionážní a protišpionážní technika, bezpečnostní kamery, rušičky » Kamery špionážní s vlastní pamětí

Cena s DPH:888.00 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Připraveno k odeslání 100 ks
ks

Špionážní ultra miniaturní kamera umístěná v píšící propisce s digitálním rekordérem. Nahraná videosekvence je ukládána ve formátu MP4 na interní paměťovou kartu o velikosti 2GB/8GB (podle modelu) včetně zvukové stopy snímané vestavěným mikrofonem. Po rozebrání pera se horní část chová jako standardní USB flash klíčenka s kapacitou 2GB/8GB (podle modelu). Pořízené videozáznamy si stáhnete z této odnímatelné diskové jednotky. Samozřejmě můžete pero využít pro přenos vlastních dat. Všechny záznamy jsou opatřeny časovým razítkem – pořízené záznamy jsou pojmenovány podle data a času pořízení. Přesná časová informace je vložena i do nahraného obrazu.

Vestavěná baterie je nabíjena automaticky po zasunutí do USB portu. Stav systému je indikován dvěmi LED; máte tedy naprostou jistotu, zda dochází k nahrávání či nikoli.

Provedení i velikost kamery ji předurčuje k nahrávání všude tam, kde nechcete, aby přítomnost kamery byla zaznamenána. Jedná se tedy o skrytou kameru navíc se skrytým mikrofonem maskovanou v černě píšícím peru jen o nepatrně větší velikosti než nejmenší propisky. Mikrofon snímá čistě vše v okolí o 15 metrech čtverečních. Příklady použití: policejní výslech, videopoznámky pro právníky při rozhovorech s klienty, novinářské interview nebo všude jako vševysvětlující „skrytá kamera“…

Popis :

Propisovací tužka obsahuje miniaturní kameru a vestavěný mikrofon. Umožňuje skryté nahrávání zvuku i obrazu a následné přehrávání v osobním PC.

Kamera je vestavěna do obyčejné propisovací tužky, čímž nevzbuzuje žádné podezření.

Otvor objektivu má průměr pouze 1 mm, takže je prakticky nepostřehnutelný.

Tužku lze použít i jako standardní flash paměť s kapacitou 2 GB.


Technická data:

Flash paměť 4 GB

Rozlišení barevného videa !! 1280 x 960 bodů !!, 30 snímků/s

Kapacita paměti cca 5 hodin nahrávky

Kapacita baterie Li-Ion asi na 3 hodiny záznamu

Rozměr: 145 x 15 mm


Obsah balení:

Spy kamera v propisovací tužce 
 

Výrobek je možné nabíjet buď v USB portu počítače nebo pomocí napájecího a nabíjecího adaptéru do běžné zásuvky 220V na USB zde nebo pomocí autonabíječky na 12-24V s USB portem, kterou je možné objednat zde.

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 1500,- vč. DPH získáte ZDARMA sportovní hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“

Při nákupu jakéhokoliv zboží z našeho eshopu nad 3000,- vč DPH je dopravné ZDARMA a dále získáte ZDARMA značkové náramkové hodinky. Více info o dárku v levém sloupci „DÁREK ZDARMA“
 

Spokojenost zákazníků:
Vaše spokojenost je pro nás prvotní prioritou. Výběru zboží, zabalení zboží a péči o zákazníky věnujeme maximální důležitost. Pokud by i tak nastal jakýkoliv problém s Vašim zbožím nebo s našimi službami, prosím, dejte nám vědět a my uděláme to nejlepší k uvedení věcí do pořádku. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo zájem, prosím neostýchejte se kontaktovat nás na info-czech@HiTechElectronics.cz

Všechno zboží skladem v ČR! Žádné posílání ze zahraničí bez záruky a s dodáním za týdny. Posíláme okamžitě, maximálně druhý den od objednání. ZÁRUKA 24 MĚSÍCŮ.


 

Produkty ve slevě:

Predaj na Slovensko:

 Informácie o predaji na Slovensko, pozri tu. Je možné zaslať tovar v hotovosti na dobierku alebo si môžete zvoliť platbu vopred na účet do banky na Slovensku. Cena dopravy v tomto prípade je rovnaká ako pre objednávky po Českej republike.

Anketa

Líbí se Vám nový design stránek HiTechElectronics.cz?

    Celkem hlasů: 0

    Newsletter

    Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu www.TomTop.cz